Refugio Dos Carneiros Villa
| Wi-Fi | Simbassäng Säsongsöppen utomhuspool | Privat strand Strand |
| Spa & Hälsocenter Jacuzzi | Barnvänligt Barnpool Lekplats för barn | Luftkonditionering |
| Husdjur Husdjur tillåtna |
Under vistelsen i Refugio Dos Carneiros Villa Praia dos Carneiros kan du njuta av bubbelpool eller besöka Capela de São Benedito, som ligger cirka 3 km bort.
Denna villa har ett behändigt läge inom 10 minuter med bil från Forte de Santo Inácio de Tamandaré. Gästerna kommer att njuta av närheten till Nova Matriz de São Pedro, som ligger inom 3,1 km från villan. Gästerna kan också ta sig till Praça Estrela do Mar, som ligger cirka 25 minuter bort till fots.
Gästerna är välkomna att laga sina egna måltider i ett komplett kök på detta boende. Restaurangen Restaurante Canoeiro Cati, som serverar brasilianska rätter, är belägen mindre än 400 meter bort.
- Lokala sevärdheter
- Igreja Missao Evangelica Pentecostal2381 km
- Sao Pedro Church2094 km
- Praça Estrela do Mar2181 km
- Bible Square3021 km
- Praia dos Carneiros2263 km
- Tamandare-stranden3028 km
- Sao Jose Church2838 km
- Igreja Universal3156 km
- Cachoeira Bulha d'agua2467 km
- Flygplatser
- Recife Flygplats92 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
- 24-timmars säkerhet
Mat och drycker
- Picknickområde/bord
Aktiviteter och avkoppling
- Säsongsöppen utomhuspool
- Strand
- Strandparasoll
- Solsängar
- Solterass
- Grill faciliteter
- Jacuzzi
- Utomhusbad
- Offentligt bad
- Grunda delen
Service
- Sällskapsdjur bekvämligheter
På rummet
- Luftkonditionering
- Minibar
- Sittgrupp
- Terrass
- Matbord
- LCD-TV
- Bordsspel
- Barnpool
- Lekplats för barn
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Erbjuder Refugio Dos Carneiros Villa ett kök?
Refugio Dos Carneiros Villa har ett komplett kök med kylskåp och ugn. - ❓
Är husdjur tillåtna i Refugio Dos Carneiros Villa?
Gästerna får bo på Refugio Dos Carneiros Villa med sina husdjur. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i semesterbostaden?
I semesterbostaden kan du utforska Praia dos Carneiross viktigaste landmärken, inklusive Forte de Santo Inácio de Tamandaré (4 km), Capela de São Benedito (3 km) och Praça Estrela do Mar, som finns inom 5 minuters bilresa. - ❓
Finns det några spa-möjligheter på Refugio Dos Carneiros Villa som gästerna kan utnyttja?
Gästerna på Refugio Dos Carneiros Villa kan koppla av med bubbelpool och hydromassagebadkar.